Virtuální prohlídka #9 - obývací pokoj s napodobeninami dobových fresek

Světlá prosluněná místnost plná jemných pastelových odstínů. Na první pohled nás zaujme odlehčená, zčásti prosklená stěna, parkety a dveře v přírodních barvách, ale především silně kontrastující nábytek. Prostoru vévodí mohutný sedací set v tmavé kůži a jídelní stůl pro 6 osob v černém provedení. Stěny jsou střízlivě doplněny dobovými reprodukcemi.

 

Popis obývacího pokoje

  • Plocha: 27 m2 ložnice včetně vestavěných skříní
  • Podlahy: dubové parkety
  • Interiérové dveře: masivní dřevo - shodné s obložením celé ložnice
  • Obložení dřevěnými deskami všech stěn, vestavěné skříně ve stejném vzoru jako je obložení a dveře
  • Manželská postel s koženými čely a úložným prostorem pod vyklápěcí matrací
  • Nad vstupními dveřmi je okrasná mřížka centrálního rozvodu klimatizace
  • Stojací lampa s klouboučkovým krytem ve světle béžové barvě, shodné se dvěma pohodlnými koženými křesílky

 

Virtuální prohlídku si můžete ovládat myší sami. Stačí někam do obrazu kliknout, držet tlačítko myši a myší táhnout vlevo, vpravo, nahoru, dolu... Ovládat ji můžete také pomocí nástrojového panelu ve spodní části prohlídky, včetně přiblížení detailu.

logo Bydlení 360°Tuto virtuální prohlídku Vám přinášíme ve spolupráci s portálem Bydlení 360°

Virtuální prohlídky - Vaše inspirace bydlení

Nahlédněte do hotových, i zařízených interiérů. V každém z nich můžete najít část inspirace i pro Vaše bydlení. Někdo objeví zajímavý stůl, jiný zajímavě řešenou kuchyň. Objevíte kombinaci obkladů v koupelně, která se Vám může líbit. Nechte se inspirovat...

Pro firmy: Nabídněte své služby související s tímto článkem nebo kategorií. Zařadit se do seznamu firem, které jsou k danému tématu článku, můžete sami. Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat. Přiřazení ke kategorii daného článku Vás bude stát (cena 150000 kreditů).

Komentáře

Chcete-li přidat komentář k tomuto článku, vyplňte formulář pod všemi příspěvky u tohoto článku.

 

Testovací komentář perfekcionáááto :D

Michal Dušek

Web

Přidáno:
2018-08-15 16:49:30

Virtuální prohlídky jsou dle mého názoru nejlepší způsob, jak veřejnosti prezentovat prostor který nabízíte! Jde o natolik atraktivní věc, že úspěch je zaručen

Jároš


Přidáno:
2012-12-27 16:10:07

Přidat komentář

Dovolujeme si upozornit, že bude-li Váš komentář vyžadovat nějakou akci z naší strany, např. odpověď, doporučení nebo odeslání související informace, budeme reagovat a to prostřednictvím dalšího komentáře případně e-mailem. Odesláním komentáře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

RSS Přidej si RSS zdroj RSS